Over Ons Historiek Voorstellingen Reserveren Sfeerbeelden Nieuws Contact

Toneel voor groot en klein.

Toneel van de bovenste plank vind je bij Toneel Kunst en Vreugd.
Hou je van spelen of zit je liever in het publiek? Bij ons ben je aan het juiste adres.

Welkom bij Toneel Kunst en Vreugd

Welkom op de site van Kunst en Vreugd.

Hier vind je alle informatie over de groep, het lopende seizoen, de historiek, foto's enz.

Kunst en Vreugd telt momenteel een vijftigtal leden en staat steeds open voor nieuw talent of mensen die op één of andere manier willen meewerken.

We brengen elk jaar twee eigen produkties aangevuld met een gastvoorstelling.
 


Veel kijk- en leesplezier!

 

eerste eigen productie 'De kras' op 19 - 23 - 26 november 22 om 20 uur en 20 november om 19 uur in de Gulden Zonne

De Kras van de Franse auteur GERALD SIBLEYRAS naar het Nederlands vertaald door Jef Depaepe en geregiseerd door Bart Cafmeyer.

Het gezin Deconinck, onbesproken en plichtsgetrouw, is net verhuisd naar een appartementsgebouw met de nodige standing, dichter bij het werk van mijnheer. Na amper een week laat één of andere “mysterieuze vijand” een zeer compromitterende ‘kras’ achter in de lift. In zijn zoektocht naar dader en motief, zoekt Deconinck zijn nieuwe buren op. Onder het laagje hartelijkheid en goedmoedigheid ontdekt Deconinck wie zijn medebewoners écht zijn. Maar toch nodigt hij hen prompt uit voor een gezellig aperitief.
Verrassend vrolijk en toch des mensen; of hoe vaak niets is wat het lijkt!

Tickets 11 euro te betalen bij reservatie

Ons bestuur: Uw feedback is altijd welkom!

Onze voorzitter:

Filiep Delannoy - filiep.delannoy@gmail.com

Onze secretaris:

Stefan Coghe - coghe.stefan@gmail.com

Bestuursleden:

  • Ronny Fossaert - ronny.fossaert@telenet.be
  • Charlotte Dics - dics.charlotte@gmail.com
  • Dieter Himpe - dieter.himpe1@telenet.be
  • Emma Vandenbussche - emma.vandenbussche@hotmail.com  
  • Mieke Remmerie - miekebernard@gmail.com
  • Marieke Noreille - marieke_noreille@hotmail.com
Volg ons op
Facebook
Privacy Statement Disclaimer Cookie Statement
© Toneel Kunst en Vreugd 2022 Site by Plenso