Over Ons Historiek Voorstellingen Reserveren Sfeerbeelden Nieuws Contact

Toneel voor groot en klein.

Toneel van de bovenste plank vind je bij Toneel Kunst en Vreugd.
Hou je van spelen of zit je liever in het publiek? Bij ons ben je aan het juiste adres.

Welkom bij Toneel Kunst en Vreugd

Welkom op de site van Kunst en Vreugd.

Hier vind je alle informatie over de groep, het lopende seizoen, de historiek, foto's enz.

Kunst en Vreugd telt momenteel een vijftigtal leden en staat steeds open voor nieuw talent of mensen die op één of andere manier willen meewerken.

We brengen elk jaar twee eigen produkties aangevuld met een gastvoorstelling.
 


Veel kijk- en leesplezier!

 

film Cleo op donderdag 22 september 2022 om 20 uur in de Gulden Zonne

Cleo(17) overleeft een verkeesongeval waarin haar ouders om het leven komen. Haar liefhebbende oma prbeert Cleo en haar broertje een warm nest te bieden, maar moet het ontgelden met een rebelse tiener. Cleo zoekt troost in haar pianospel en de muziek van Rachmaninov, maar ook bij de mysterieuze Leos...

Tickets 6 euro via www.hooglede.be/tickets of aan de deur.

Ons bestuur: Uw feedback is altijd welkom!

Onze voorzitter:

Filiep Delannoy - filiep.delannoy@telenet.be

Onze secretaris:

Dany Vanhaelewyn - dany.vanhaelewyn@telenet.be

Bestuursleden:

  • Ronny Fossaert - ronny.fossaert@telenet.be
  • Stefan Coghe - stefan.coghe @telenet.be
  • Charlotte Dics - dics.charlotte@gmail.com
  • Dieter Himpe - dieter.himpe1@telenet.be
  • Emma Vandenbussche - emma.vandenbussche@hotmail.com  
Volg ons op
Facebook
Privacy Statement Disclaimer Cookie Statement
© Toneel Kunst en Vreugd 2022 Site by Plenso